Výsledky

NÁVOD NA UPLATNĚNÍ DÁRKOVÉHO POUKAZU DAVONA!

Kód kuponu zadejte do POZNÁMKY PRO PRODEJCE - VIZ VZOR. 

 

 

 

Děkujeme všem za účast v online výtvarné soutěži!

Odborná porota vybrala nejlepší práce v každé kategorii (1.2.3. místa) a dále označila nejlepší práce v kategorii symbolem TOP. Ocenění a TOP vybrané práce jsou umístěny na vstupní straně každé kategorie. Gratulujeme!

Návštěvníci galerie vyjádřili tvůrcům svoji podporu hlasováním a udělením zlatých hvězdiček. Gratulujeme vítězce "Ceny veřejnosti", jejíž obrázek hodnotilo 848 návštěvníků galerie a získala 4174 hvězdiček. Děkujeme 18592 divákům, kteří hlasovali a podpořili tak práce, které se jim nejvíce líbily. 

 

Vítězové, kteří získali umístění, obdrží diplom a dárkový poukaz od hlavního sponzora www.davona.cz. na nákup výtvarných potřeb z e-shopu nebo kamenné prodejny.

Diplomy i kupony budou zaslány na email, který jste uvedli u oceněné práce. Prosím učitele, kteří nahrávali práce svých žáků, aby dětem pogratulovali a předali diplomy a dárkové poukazy.  Pokud neobdržíte mail do 20.6., napište nám prosím. Za potvrzení přijetí diplomu dárkového kuponu budeme rádi, někdy zprávy s přílohou padají do spamu. 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA 2. ROČNÍKU - hodnocení odborné poroty 

https://cimtacara.cz/data/upload/tabulka-vysledky-finalni.pdf - listina ke stažení v PDF.